Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Відеофільм «ВІДКРИЙ ЄВРОПУ ДЛЯ СЕБЕ»

Відеофільм «ВІДКРИЙ ЄВРОПУ ДЛЯ СЕБЕ»
Відеофільм «Відкрий Європу для себе» розкриває діяльність Мережі центрів європейської інформації України – інформаційно-ресурсних структур, що надають доступ усім зацікавленим особам до інформаційних джерел та електронних баз даних матеріалів з широкого кола питань європейської інтеграції. Відеоролик підготовлено в рамках проекту «Навчання працівників Центрів європейської інформації з питань європейської інтеграції» за підсумками всеукраїнського семінару-тренінгу з актуальних питань європейської інтеграції 20 – 24 вересня 2010 року у Чернігові.
Організаторами заходу стали громадська організація «Сіверський інститут регіональних досліджень», Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій, Центр європейської інформації Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка за підтримки МФ «Відродження».
Саме «відкрити Європу для себе» покликані допомогти Центри європейської інформації. Їх діяльність у напрямі консультування громадян з різного кола питань європейської тематики та організації публічних заходів допомагає різним верствам населення зорієнтуватися в актуальних для них проблемах. Окремий аспект становить підвищення кваліфікації самими консультантами Центрів європейської інформації. Адже їх якісна підготовка сприятиме якісному наданню послуг. Ці питання також відображено у презентованому матеріалі. Документальний відеофільм може бути використаним під час проведення навчань з європейської тематики із залученням учнів, студентів вищих навчальних закладів, слухачів закладів післядипломної освіти, викладачів, всіх, кому небайдужі європейські перспективи України.
Переглянути відеофільм «Відкрий Європу для себе» можна за таким посиланням http://www.youtube.com/watch?v=RGF6yKJiea0
Розділ: Переглядів: 769 | Розміщено: 4 січня 2011


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :