Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Третій сектор зацікавлений у співпраці

Третій сектор зацікавлений у співпраці
У Тернопільському центрі європейської інформації відбувся круглий стіл за участю представників громадських та молодіжних організацій Тернополя, євроклубів. На ньому обговорювалися можливості співпраці громадських організацій Тернопільщини із колегами з ЄС. У Тернопільському центрі європейської інформації відбувся круглий стіл за участю представників громадських та молодіжних організацій Тернополя, євроклубів. На ньому обговорювалися можливості співпраці громадських організацій Тернопільщини із колегами з ЄС.
На зустріч були запрошені представники громадських організацій Тернополя, які уже налагодили таку співпрацю, приміром, із громадськими організаціями Польщі. Особливо зацікавило присутніх можливості волонтерського руху.. Обговорювалися інші форми співпраці третього сектору України та країн ЄС.
На зустрічі йшлося також і про активізацію діяльності громадських організацій України у питаннях євроінтеграції, поширення інформації про європейську спільноту та участі НГО у відзначеннях Днів Європи.
Розділ: Переглядів: 619 | Розміщено: 30 червня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :