Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Тернопільські студенти дізнались про можливості навання в Європі

Тернопільські студенти дізнались про можливості навання в Європі
25 вересня 2012 року в Тернопільському Центрі європейської інформації відбувся традиційний круглий стіл на тему “Європа для українського студенства”. img_0931.jpg (239.53 Kb)До участі у заході були запрошені студенти Тернопільського націонаьного технічного університету ім. І. Пулюя.
Чи може українська молодь навчатися у європейських вузах? Наскілька реальною є ця перспектива? Що потрібно знати для того, що здобувати зання за кордоном? Де знайти інформацію про навчання за кордоном і чи чекають там українського студента? Ці та інші питання стали темою обговорення у Тернопільському центрі європейської інформації.
Учасникам заходу розповіли про міжнародні програмами, у яких можуть брати участь українські, у тому числі і тернопільські, студенти. Зазначено, що тернопільське студентство має реальні шанси навчатися у європейських вузах і такі перспективи існують ще з середини 90-их. Через таку можливість молодь стала однією з перших ластівок, яка розпочала реально наближувати Україну до Європи, водночас ознайомлюючи Європу з Україною. Студенти Тернопільського економічного університету мають реальну можливість навчатися у вузах Німеччини, Швеції, Данії, Австрії, Нідерландів.
Особливо було наголошено, що найперша вимога для навчання у Європі – це володіння мовою. При цьому на фаховому рівні, а не побутовому. Також потрібно пам"ятати, що структура та організація навчання суттєво відрізняється від української. І до цього студенти повинні бути готовими. 80% успіху у навчанні – це робота над собою.
Учасники заходу, які вже мали можливість навчатись за кордоном із власного досвіду розповіли про те, як реально можна “пробитися” у програми навчання за кордоном , на які нюанси потрібно звертати увагу і як доводити своє право здобувати освіту за кордоном.Розповіли, які проблеми можуть зустрічатися на шляху до навчання, як їх вирішувати, як відстоювати свої права, як отримувати візи для навчання, як виграти грант на безкоштвне навчання тощо.
Заввідділом інформації обласної універсальної наукової бібілотеки Олена Проців повідомила, що Центр європейської інформації завжди готовий допомогти студентам у наданні інформації про моживості навчаня, підказати нові програми та вимоги до них.
Розділ: Переглядів: 583 | Розміщено: 26 вересня 2012


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :