Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Культурні цінності Європи

Культурні цінності Європи
«Грамотність прокладає шлях до знань, є ключем до самоповаги і розширення прав і можливостей кожної людини. У цій області книги в усіх їх формах грають найважливішу роль».

(З послання генерального директора ЮНЕСКО) 22 квітня 2016 року, в переддень Всесвітнього дня книги та авторського права (ЮНЕСКО, 15.11. 1995, Резолюція №3.18) Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека проводитиме акцію «КНИГИ У ПОШУКУ ЧИТАЧА».

Крім можливості взяти участь у святкових заходах, долучитися до Всеукраїнських акцій, отримати безкоштовний читацький квиток, відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з діяльністю, послугами та ресурсами Тернопільського Центру європейської інформації, отримати актуальну інформацію щодо навчання, стажування, грантових і стипендіальних програм європейської спільноти.

Для того, щоб розгледіти Європу, комусь достатньо буде представлених із фондів бібліотеки творів Чеслава Мілоша, Бйорнсона, Шлінка, Мілана Кундери чи Хайдеггера, хтось відкриє її в творчості Рембрандта, Ван Гога, Пікасо, чи наукових трактатах з філософії, історії, герменевтики...

Проте, не слід забувати, що «такі цінності як свобода, справедливість чи мир – це мета, а Європа – це лише засіб їх втілення», – сказав професор Тімоті Ґартон Аш в одній із лекцій, нагадуючи, що європейські ідеали є переважно загальнолюдськими, а їхня європейськість часто полягає лише в тому, наскільки ми готові їх втілювати та відстоювати.
Розділ: Переглядів: 526 | Розміщено: 19 квітня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :