Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Журналісти ознайомилися із європейськими стандартами медіа

Журналісти ознайомилися із європейськими стандартами медіа
Семінар на тему «Європейські стандарти медіа та перспективи української журналістики» відбувся у Тернопільському центрі європейської інформації. У ньому взяли участь студенти відділення журналістики педагогічного університету, Галицького інституту та молоді журналісти тернопільських видань.
Працювали із тернопільськими журналістами досвідчені тренери директор Центру медіа реформ Людмила Гуменюк та юрист Інституту масової інформації Роман Головенко.
На семінарі йшлося про те, що дає європейський вибір для української суспільства та вищого стандарту життя людей, про спільні інтереси та спільні проблеми, що можуть вигідно вирішуватися через ініціативу ЄС «Східне партнерство». Людмила Гуменюк ознайомила учасників і з 4 платформами «Східного партнерства». Значна увага на семінарі була приділена образу Європи в українських медіа та ролі журналістів у євро інтеграційних процесах. Тренер навела журналістам приклади позитивних змін у житті пересічних громадян у країнах, які нещодавно стали членами ЄС.
Юрист Роман Головенко ознайомив молодих журналістів із медіа законодавством, проаналізував відповідність його до європейських стандартів. Йшлося також про доступ до інформації, визначення дифамації та захист репутації.
Окрема сесія була присвячена свободі слова як запоруці всіх інших свобод та засадам політики ЄС в галузі права.
Учасники семінару відзначили, що вони отримали дуже багато потрібної інформації та практичних порад, які згодяться їм у журналістській діяльності.
Розділ: Новини Переглядів: 710 | Розміщено: 22 липня 2010


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :