Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Вступ України до СОТ – чого очікувати українським підприємствам

Вступ України до СОТ – чого очікувати українським підприємствам
cei01_600_auto.jpg (122.89 Kb)27 лютого 2009 року в Тернопільському центрі європейської інформації при відділі інформації ОУНБ відбулась прес-конференція на тему «Вступ України в СОТ — чого очікувати українським підприємствам». Україна лише нещодавно вступила у світову організацію торгівлі. З одного боку, це відкриває їй шляхи на світові ринки і до світової спільноти, а з другого — вимагає від неї дотримання правил та норм, притаманних для членів СОТ. Як Україна вливатиметься у світове торгове співтовариство? Чи зможуть за новими вимогами працювати українські підприємства, у тому числі і тернопільські? Чи зможуть українська продукція конкурувати із європейською? Чи наближує вступ до СОТ Україну до європейської спільноти? Ці питання обговорювалися під час прес-конференції.

На запитання журналістів відповідали: заступник голови облдержадміністрації Андрій Фліссак, депутат обласної ради Сергій Бабій, голова організації роботодавців Тернопільської області Віктор Дрозд.

Під час прес-конференції відбулись: презентація інформаційних ресурсів Центру європейської інформації з питань СОТ, можливостей пошуку інформації щодо СОТ, виставка літератури з фондів бібліотеки.
Розділ: Новини Переглядів: 644 | Розміщено: 28 лютого 2009


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :