Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Все про Європу в бібліотеках

Все про Європу в бібліотеках
12 вересня 2016 року на базі регіонального навчального центру Тернопільської ОУНБ відбувся тренінг «Центри європейської інформації в бібліотеках: технологія створення та механізми популяризації інформації про ЄС та євроінтеграцію України», для бібліотекарів центральних районних бібліотек області З моменту здобуття незалежності Україна системно розвиває відносини з європейською спільнотою. Правові засади цих процесів ґрунтуються на Угоді про асоціацію, яка в 2014 році замінила Угоду про партнерство та співробітництво між Україною та ЄС. І тут правомірно виникає запитання: яким чином євроінтеграція вплине на кожного з нас, на регіон і державу загалом? У цьому контексті особливої актуальності набуває брак оперативної та достовірної інформації із цих питань.

12 вересня 2016 року на базі регіонального навчального центру Тернопільської ОУНБ відбувся тренінг «Центри європейської інформації в бібліотеках: технологія створення та механізми популяризації інформації про ЄС та євроінтеграцію України», для бібліотекарів центральних районних бібліотек області.

Тренінг організовано в межах проекту Української бібліотечної асоціації за підтримки програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)», яким і передбачається відкриття в міських і районних бібліотеках України Пунктів європейської інформації. На сьогоднішній день такі Пункти діють у Бучацькій, Козівській, Чортківській центральних бібліотеках та обласній бібліотеці для молоді. Невдовзі Пункти європейської інформації функціонуватимуть ще в 10 центральних районних бібліотеках області.

Тож, відвідавши бібліотеку, кожен зможе отримати довідку чи консультацію щодо можливостей навчання, роботи, бізнесу, туристичних поїздок, участі в наукових, молодіжних та інших програмах ЄС, самостійно чи за допомогою бібліотекаря отримати доступ до інформаційних ресурсів із питань європейської інтеграції та знань про засади функціонування ЄС, діяльність керівних інституцій ЄС, відносини між Україною та ЄС, європейські цінності та європейський вибір України.

<iframe src="//www.slideshare.net/slideshow/embed_code/key/ucC5xkuZktCJF3" width="340" height="290" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" style="border:1px solid #CCC; border-width:1px; margin-bottom:5px; max-width: 100%;" allowfullscreen> </iframe> <div style="margin-bottom:5px"> <strong> <a href="//www.slideshare.net/Ternopil_OUNB/ss-65971922" title="Центри європейської інформації: зарубіжний та український досвід" target="_blank">Центри європейської інформації: зарубіжний та український досвід</a> </strong> from <strong><a href="//www.slideshare.net/Ternopil_OUNB" target="_blank">Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека</a></strong> </div>
Розділ: Новини Переглядів: 7712 | Розміщено: 13 вересня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :