Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Відзначення Дня Європи в Тернопільській області

Відзначення Дня Європи в Тернопільській області
1659_evro.jpg (14.11 Kb) Упродовж травня в м. Тернополі та Тернопільській області відбувалися інформаційно-просвітницькі та культурно-масові заходи, мета яких — формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України, ознайомлення якомога ширшого кола громадськості області з європейськими цінностями та традиціями, популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості Тернопільщини.
13 травня 2014 року в Тернопільському національному технічному університеті ім. І.Пулюя проведено науково-методичну конференцію «Актуальні питання організації навчання іноземних студентів в європейському освітньому просторі», під час якої обговорено питання нормативно-правового забезпечення та стандарти міжнародної освіти в Україні та ЄС.
16 травня 2014 року в Тернопільському національному економічному університеті обласною державною адміністрацією було проведено круглий стіл на тему: «Україна це – ЄС». Мета проведення заходу – обговорення економічних, освітніх, гуманітарних та інших аспектів співробітництва Тернопільської області з ЄС. У ході заходу були обговорені проблеми та перспективи інвестиційного, торгівельного та транскордонного співробітництва області з країнами-членами ЄС, можливості інтеграції університетів м. Тернополя до єдиного європейського освітньо-наукового простору.
Студенти Тернопільського національного економічного університету разом із представниками Вроцлавського економічного та Гданського університетів 26.05.2014 провели флешмоб «Дякуємо за солідарність», а 27.05.2014 — вечір польської поезії та фольклору.
У навчальних закладах області були організовані виставки фото колажів і малюнків на тему: «Ми подорожуємо Європою”, конкурси шкільних стінгазет «Україна – держава європейська”, майстер-класи з плетіння бісеру, писанкарства, ляльки-мотанки; флеш-моби, арт-майдани, конкурси графіті на європейську тематику тощо.
Також 19 травня 2014 року Тернопільська міська рада разом з облдержадміністрацією організували у м. Тернопіль концертно-розважальну програму «Перлини Європейської класики” за участю муніципального духового колективу «Оркестр Волі” та концерт муніципального Галицького камерного оркестру “Хіти Європейської класичної музики”.
Особлива увага під час цьогорічного святкування приділялась інформаційно-роз’яснювальній кампанії Дня Європи в Україні. На обласному радіо та телебаченні організовано низку інтерв’ю з висвітленням основних напрямків роботи облдержадміністрації, пов’язаних з євроінтеграцією та роз’ясненням переваг, які надає українському суспільству Угода про асоціацію між Україною та ЄС. У місцевих друкованих засобах масової інформації та на офіційній веб-сторінці облдержадміністрації було розміщено повідомлення щодо святкування в області Дня Європи.


За інформацією прес-служби Тернопільської ОДА
Розділ: Новини Переглядів: 758 | Розміщено: 2 червня 2014


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :