Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У Тернопільському Центрі європейської інформації відбувся показ фільму «Образи Європи»

У Тернопільському Центрі європейської інформації відбувся показ фільму «Образи Європи»
В рамках проекту Центру європейської інформації в м. Чернівці «Буковина – Європа» у Тернопільському центрі європейської інформації відбулося засідання кіноклубу, під час якого тернополяни переглянули стрічку «Образи Європи».
ternopylfylm.jpg (220.07 Kb)«Ця кінострічка – унікальна збірка роздумів 25 режисерів із 25 країн-членів Європейського Союзу про проблеми імміграції та інтеграції в рамках ЄС, - розповіла координатор Тернопільського ЦЄІ Олена Проців. – Автори цих короткометражних фільмів у дуже стислій формі і через сприйняття конкретних людей розкрили тему, проблеми та нюанси у сприйнятті явища як засновників ЄС, так і країн, які щойно влилися у європейське товариство».
Присутні на кінопоказі мали нагоду побачити Європу – подекуди дуже контрастну - очима самих європейців, зрозуміти їхній менталітет та підходи до вирішення чи сприйняття тих чи інших проблем, питання інтеграційних процесів нових членів ЄС.
П"ятихвилинні роздуми режисерів та підняті ними теми зацікавили молодь та студентів, які взяли участь у кінопоказі. Найбільше їх вразило те, що побачили вони не тільки райдужні картинки Європи, а й те, як розбиваються ілюзії і як ламаються долі через бюрократизм чи безвідповідальність, складнощі життя переселенців. Разом з тим, стрічка справила і позитивні враження та настрої, бо чимало «п»ятихвилинок» були дотепними й іронічними з одного боку та такими, що вселяють надію, - з іншого.
Такі думки після перегляду кіноновел, об»єднаних однією назвою «Образи Європи», висловила молодь. Під час обговорення стрічки виникла дискусія щодо людських цінностей, національної самоідентифікації, ксенофобії та толерантності.
Розділ: Новини Переглядів: 677 | Розміщено: 14 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :