Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Тернопільські журналісти навчаються правилам європейської та світової журналістики

Тернопільські журналісти навчаються правилам європейської та світової журналістики
На базі Тернопільського Центру європейської інформації стартували студії професійної теле-радіожурналістики «Наближення інформаційної журналістики Тернопільщини до європейських стандартів через підвищення професійності та фаховості репортерів радіо і телебачення». Участь у тренінгах безкоштовна, і вони варті того, щоб стати їх слухачем, підвищити професійну майстерність, наблизити електронні ЗМІ краю до європейських та світових стандартів журналістики.
Перший майстер-клас від Ігоря Куляса та Олександра Макаренка (м. Київ) тривав протягом двох днів і був приурочений висвітленню виборчої кампанії та ефективній роботі журналіста. Взяли участь у тренінгу понад тридцять журналістів та студентів, викладачі відділення журналістики Тернопільського педагогічного університету. Долучився до тренінгу і представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення у Тернопільській області Михайло Зубик.
Тренери подали не тільки теоретичну частину, а й практичні вправи. Учасники семінару зарепрезентували своє бачення висвітлення кампанії, жваво обговорювали кожний запропонований проект, оцінювали його з точки зору виборчого законодавства.. Відбулися і рольові ігри. Приміром, «Прес-конференція», «Відмова від інтерв'ю» тощо. З власного досвіду та з практики інших українських журналістів тренери запропонували учасникам 35 способів подолання цензури.
Особливу увагу Ігор Куляс та Олександр Макаренко надали висвітленню виборчих подій в останній тиждень перед виборами та у день голосування
Наступний тренінг, який відбудеться 12-13 листопада, буде присвячений питанням стандартам інформаційної журналістики і професійної етики журналіста.
Розділ: Новини Переглядів: 700 | Розміщено: 12 листопада 2010


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :