Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Тернопільські журналісти навчалися висвітлювати вибори по-європейськи

Тернопільські журналісти навчалися висвітлювати вибори по-європейськи
“Європейські стандарти репортажів про виборчі кампанії. Практика висвітлення місцевих виборів в українських медіа» - семінар на таку тему відбувся у Тернопільському центрі європейської інформаціїі. Провели його знані в Україні тренери — директор Центру медіа реформ Людмила Гуменюк та медіа-юрист Незалежної Асоціації телерадіомовників Ольга Большакова.
30 молодих журналістів прослухали сесії на теми “демократичні вибори як спосіб участі грормадян у процесі формування влади”, “Юридичні особливості висвітлення місцевих виборів українськими медіа із врахуванням останніх законодавчих змін”, “Етичні засади діяльності медіа у період виборчої кампанії”, “Вплив влади на медіа у час виборів”.
Під час семінару журналісти мали змогу розробити своє бачення висвітлення виборчої кампанії , головним завданням якого було сприяти обізнаності громадян задля свідомого вибору. Одна група прцювала над розробкою газетних публікацій, інша — над створенням радіо та телевізійних програм.. Під час презентації та обговорення проектів тренери висловили свої побажання та зауваження. “Семінар був надзвичайно цікавим та корисним. Я, як редактор газети, обов”язково буду намагатися запровадити деякі ідеї. Це справді буде цікаво”, - сказала одна із слухачів Софія Лінчевська.
Розділ: Новини Переглядів: 765 | Розміщено: 26 серпня 2010


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :