Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Про цінності Європи в українському вимірі говорили у Тернополі

Про цінності Європи в українському вимірі говорили у Тернополі
6 квітня 2014 року в Тернопіль Спільнота Свідомого Спілкування [Три ЕС] спільно з ГО «Молодіжне об’єднання «Файне місто» провели семінар «Цінності Європи: український вимір». Його учасниками стала ініціативна молодь Тернополя, яка займає активну громадську позицію у розвитку міста та громади в цілому.

На семінарі обговорили роль цінностей у житті людини та українського суспільства, а також питання важливості і потреби європейських цінностей для українців. Основною ідеєю заходу стали слова: «Якщо хочеш змінити світ, почни з себе!»
Захід відбувся у рамках Всеукраїнської просвітницької ініціативи «МИ – ЄВРОПА!» Спільноти Свідомого Спілкування. За сприяння Центру європейської інформації у Полтавській області та громадської організації Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org), за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» www.irf.ua. Партнерами проекту є Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.».
Розділ: Новини Переглядів: 712 | Розміщено: 14 квітня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :