Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » «Навчання у Європі» - презентація стипендійних програм Європейського Союзу

«Навчання у Європі» - презентація стипендійних програм Європейського Союзу
erasmus.jpg (19.64 Kb)Стенд «Навчання у Європі» буде представлено на міжнародній виставці «Навчання та кар’єра за кордоном», що пройде у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім». (вул. Хрещатик, 2) з 14 по 16 листопада. Поряд зі стендом перебуватимуть працівники Представництва Європейського Союзу в Україні, Національного Темпус-офісу в Україні, а також випускники навчальної програми «Erasmus Mundus». Стенд міститиме актуальну інформацію про програми для навчання та досліджень у Європі.
Мета стенду – сприяти обізнаності про програми у сфері освіти (зокрема, вищої), що фінансуються ЄС, а також збільшенню кількості українських студентів та вищих навчальних закладів, які беруть участь у цих програмах.
Цьогорічна також виставка також дасть можливість представити нові програми ЄС для академічної співпраці та досліджень: Еразмус+ і програму Марії Склодовської-Кюрі.
Протягом виставки відбудуться три конференції “Навчання у Європі”, а саме:
- 14 листопада, (четвер), з 13.00 до 14.00: “Еразмус+: більше можливостей для України”.
Презентацію проведе Світлана Шитікова, директор Національного Темпус-офісу в Україні.
- 15 листопада (п’ятниця), з 13.00 до 14.00: Дискусія з випускниками навчальної програми «Erasmus Mundus». Під час зустрічі випускники розкажуть про можливості здобуття стипендій на навчання та власний освітній досвід у Європі. Модераторами дискусії будуть колишні випускниці освітніх програм ЄС Вікторія Мудрак та Олена Орлова.
- 16 листопада (субота), з 13.00 до 14.00: “Марія Склодовська-Кюрі – програма мобільності Європейського Союзу для молодих дослідників”. Презентацію проведе Хелен Сміт, директор Національного інформаційного центру зі співробітництва між Україною та ЄС у галузі науки і технологій.
Стенд «Навчання у Європі» організовано Генеральним директоратом з освіти і культури Європейської Комісії за активної підтримки Представництва ЄС в Україні, Національного Темпус-офісу в Україні, Національного інформаційного центру зі співробітництва між Україною та ЄС у галузі науки і технологій спільно з Асоціацією випускників «Еразмус Мундус». Заходи у рамках виставки є частиною широкої кампанії по збільшенню числа студентів з-за меж ЄС, які навчаються в європейських університетах.
Розділ: Новини Переглядів: 593 | Розміщено: 4 листопада 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :