Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Нагороджено переможців виставки-конкурсу «Європа – спільний дім народів»

Нагороджено переможців виставки-конкурсу «Європа – спільний дім народів»
02 червня 2010 року у Тернопільському центрі європейської інформації відбулося нагородження нагородження переможців виставки-конкурсу «Європа – спільний дім народів». 02 червня 2010 року у Тернопільському центрі європейської інформації відбулося нагородження нагородження переможців виставки-конкурсу «Європа – спільний дім народів».
На виставці було представлено понад 50 творчих робіт учнів загальноосвітніх, спеціалізованих шкіл, центрів дитячої творчості з Тернополя та районів області. Це картини, малюнки, вироби з дерева та бісеру, аплікації, колажі та навіть віршований твір.
Нагороди вручені:
• творчому колективу Тернопільського обласного навчально-реабілітаційному центру за здобуте 1 місце.
• творчому колективу учнів Тернопільської школи №24 за здобуте 2 місце.
• Парасюк Людмилі, гуртківцю Бучацького районного центру дитячої та юнацької творчості “Сузір”я” за здобуте 3 місце.
• шкільному євроклубу Копичинецької школи №2 “Єврошанс” за оригінальність та творчий підхід у висвітленні тематики європейської спільноти.
• творчому колективу учнів 6 класу Залужанської школи Збаразького району за оригінальність та творчий підхід у висвітленні тематики європейської спільноти.
• творчому колективу учнів 5 класу Збаразької школи №3 Збаразького району за оригінальність та творчий підхід у висвітленні тематики європейської спільноти.
• Ковальчуку Андрію, учню 11-А класу загальноосвітньої школи смт. Товсте Заліщицького району за оригінальність та творчий підхід у висвітленні тематики європейської спільноти.
• Кузьміну Любомиру, учню Збаразької комунальної санаторної школи-інтернату для дітей з малими та запухаючими формами туберкульозу за оригінальність, талант та натхнення.

Організатор виставки-конкурсу – Тернопільський центр європейської інформації за підтримки Українського народного дому (м. Чернівці) та Міжнародного фонду «Відродження».

Розділ: Новини Переглядів: 761 | Розміщено: 3 червня 2010


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :