Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » На Форумі Мережі центрів європейської інформації розробляли стратегію розвитку

На Форумі Мережі центрів європейської інформації розробляли стратегію розвитку
З 5 по 8 листопада 2011 року в м. Камянець-Подільський відбувся Форум Мережі центрів європейської інформації України , в якому взяли участь представники 16 центрів європейської інформації з міст: Вінниця, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Кіровоград, Кременчук, Луганськ, Львів, Миколаїв, Рівне, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів та офіційний партнер Мережі ЦЄІУ — Центр регіонального розвитку «Топ-Кая» (АР Крим). Форум організували Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях» та Чернівецький ЦЄІ «Буковина – Європа» за підтримки МФ «Відродження». У 2010 році на Форумі було ухвалено Положення про Мережу центрів європейської інформації України та обрані керівні органи Мережі. Цьогорічний Форум Мережі ЦЄІУ був присвячений розробці стратегії розвитку Мережі ЦЄІУ на наступних п’ять років.
В перший день Форуму, голова Ради Мережі ЦЄІУ Оксана Бондар представила звіт щодо діяльності Мережі ЦЄІУ за період 2010 – 2011 рр. та презентувала мережеві проекти, які були реалізовані протягом звітного періоду. Серед них заходи, учасниками яких стали мешканці з усієї України: Європейський освітній тиждень, Проект “Волонтерство-шлях до успіху”, Конкурс “Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді”, День Європи під гаслом “Я поділяю європейські цінності” за результатами якого видано методичні рекомендації із відзначення Дня Європи, вистави на тему європейських цінностей. Інші мережеві заходи були спрямовані на розвиток самих центрів: семінар-тренінг із актуальних питань європейської інтеграції для представників ЦЄІ, навчальний візит до м. Вроцлав.
Цікавою для представників ЦЄІ стала доповідь Олега Процака (м. Львів), щодо ринку потенційних донорів Мережі ЦЄІУ.
Протягом наступних днів учасники Форуму працювали безпосередньо над стратегічним плануванням діяльності Мережі ЦЄІУ на найближчі 5 років. Робота розпочалась з представлення керівником проекту «Розробка стратегії Мережі ЦЄІУ» Наталею Датченко (м. Луганськ) методології стратегічного планування та розвитку Мережі ЦЄІУ. Експерт вище згаданого проекту Микола Карчевський (м. Луганськ) презентував результати SWOT– аналізу та анкетування щодо діяльності ЦЄІ.
В рамках визначеної мети діяльності Мережі ЦЄІУ, учасники Форуму працювали над розробкою операційних планів спільної діяльності, які потім активно обговорювались та підлягали відбору в якості можливих мережевих проектів.
Для успішного досягнення місії Мережі ЦЄІУ учасниками Форуму було розроблено критерії ефективності роботи Мережі ЦЄІУ, а також центрів європейської інформації. Учасники Форуму розробили та одностайно прийняли правила внутрішньомережевої комунікації.
Останній день Форуму Мережі ЦЄІУ відзначився внесенням змін до Положення Мережі ЦЄІУ а також прийняттям до складу Мережі ЦЄІУ Кременчуцького ЦЄІ (ГО Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб») та офіційного партнера – Центр регіонального розвитку «Топ-Кая» (м.Сімферополь).
Мережа центрів європейської інформації України висловлює особливу подяку команді Європейської програми Міжнародного Фонду «Відродження», та особисто — менеджеру проектів пані Дарині Наконечній, — за фахову експертну, інформаційну та організаційну підтримку у процесі становлення та розвитку Мережі ЦЄІУ.
Розділ: Новини Переглядів: 710 | Розміщено: 22 листопада 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :