Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Медіа як майданчик для поглиблення суспільного консенсусу щодо європейського вибору України

Медіа як майданчик для поглиблення суспільного консенсусу щодо європейського вибору України
Семінар на тему : "Медіа як майданчик для поглиблення суспільного консенсусу щодо європейського вибору України" відбувся у Тернопільському центрі європейської інформації. Участь у семінарі взяли молоді журналісти, студенти відділень журналістики тернопільських вишів. Оскільки мова йшла і про роль громадянського суспільства у євро інтеграційних процесах, активними слухачами були і представники третього громадських організацій міста.
Кваліфіковані тренери директор Центру медіа реформ Людмила Гуменюк та юрист Інституту масової інформації Роман Головенко провели ряд цікавих сесій. Учасники обговорювали питання різниці між ЗМІ та мас-медіа, нових викликів для громадянського суспільства, правового врегулювання інституцій громадянського суспільства та його відповідності європейським стандартам, як можуть медіа та громадські організації впливати на процеси зближення країн-сусідів ЄС, як можна висвітлювати євро інтеграційний курс України у місцевих медіа тощо. Кожне питання семінару жваво обговорювалося учасниками, виникало багато запитань, що свідчить про зацікавленість темою молодою аудиторії та незнання нею багатьох аспектів євро інтеграційних процесів.
Отримані знання на сесіях молоді люди мали можливість закріпити на практиці. Кожна група отримала завдання донести до аудиторії переваги вступу України до ЄС, подати їх цікаво та зрозуміло. Тренери уважно вислухали захист завдань кожної групи, дали свої зауваження, однак були задоволені робою слухачів.
«Тема висвітлення євро інтеграційних процесів дуже глибока, багатогранна і надзвичайно цікава. Звичайно і складна. Сподіваюся, що після нашого спілкування ці питання для молодих журналістів стануть зрозумілішими і вони висвітлюватимуть їх зрозуміло і цікаво для аудиторії», - сказала Людмила Гуменюк.
Розділ: Новини Переглядів: 698 | Розміщено: 3 серпня 2010


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :