Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Майбутні журналісти вивчали ази он-лайн журналістики

Майбутні журналісти вивчали ази он-лайн журналістики
У Тернопільському ЦЕІ відбувся другий практичний тренінг з он-лайн журналістики. Його 14-15 червня провели тренери з Києва Ігор Куляс, Олександр Макаренко та Андрій Маштаков. 25 студентів відділень журналістики тернопільських вишів, представники громадських організацій продовжили навчання азам он-лайн журналістики та можливостям використання соціальних мереж у розповсюдженні соціально важливої інформації у блогосфері.

Учасники тренінгу провели мізковий штурм щодо тем журналістських розслідувань і способів їх реалізації в Інтернеті. За допомогою тренерів вони сформулювали теми журналістських розслідувань і можливі способи їх реалізації. Учасники відпрацьовували навички збору різних видів інформації (відео, фото, аудіо, фактична інформація, коментарі) для створення повноцінного журналістського розслідування в Інтернеті, обговорили способи подачі матеріалу.
Особливу увагу було приділено розбору робіт учасників. Тренери визначали сильні і слабкі рішення, виводили ефективні способи створення журналістського розслідування он-лайн. Цьому пункту тренінгу була приділена особлива увага – адже тільки при такому спільному обговоренні з кожним учасником визначалися помилки та промахи при підготовці матеріалу, способах його подачі, вимальовувалися нові підходи до матеріалу.
Цікавим було і обговорення ефективної комунікації журналіста з блогами і соціальними мережами та анонсування і просування журналістських матеріалів в соціальних мережах.
Розділ: Новини Переглядів: 676 | Розміщено: 17 липня 2011


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :