Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Кременчуцька Літня екологічна школа-2012

Кременчуцька Літня екологічна школа-2012

Запрошують до участі у проекті:
Кременчуцька Літня екологічна школа-2012
Kremenchuk Ecological Summer School/ KEcSS-2012

Метою проекту є організація інтерактивної школи для молоді різних населених пунктів України для навчання креативним способам промоції ідеї сталого розвитку і азам екологічної журналістики.
Для кого?
До участі у проекті запрошуються старші школярі, студенти та всі, у кого є інтерес і можливість участі. Планується відібрати 20 учасників за мотиваційними анкетами. Цей проект для активістів, які у своїй діяльності хочуть сприяти формуванню та розповсюдженню європейських принципів відповідального суспільства та ефективного природокористування.
Навіщо?
Учасники школи через неформальне навчання набуватимуть навичок екологічного стилю життя, навчатимуться способам ощадної взаємодії з природою та зменшення власного негативного впливу на екосистему планети.
В процесі реалізації проекту учасники навчаться проводити та описувати екологічні акції в населених пунктах.
Організатори очікують на зростання зацікавленості серед молоді природоохоронним рухом, ідеями збалансованого природокористування, прагнення користуватися екологічними видами транспорту.
Яким чином?
Необхідні знання та навички учасники отримають під час двох сесій, роботи у творчих групах, майстер-класах з журналістики, фотографії та малювання, підготовки вуличних акцій, зустрічей з експертами. Кожен учасник матиме змогу навчитися розробляти і реалізовувати різноманітні екологічні проекти й акції. В результаті спільної діяльності буде розмальований тролейбус у стилі ЕкоАрт.

Критерії відбору учасників:
Зацікавленість екологією, уміння фотографувати та бажання малювати.
Здатність і бажання популяризувати екологічну культуру в своєму регіоні, готовність проводити просвітницьку діяльність на тему сталого розвитку, сповідування ненасильницьких методів впливу.
Заповнена анкета учасника

Організатори забезпечують харчування, проживання, навчальні матеріали та супровід експертів. Кошти подорожі відшкодовуються у сумі до 200 грн. одному учаснику на кожну сесію.

Анкети просимо надсилати в електронному форматі до:
22 червня 2012 року.
На адресу euroclub.kremen@gmail.com. В темі листа просимо вказати KEcSS.
До 25 червня 2012 року вибраним кандидатам будуть надіслані запрошення для участі в проекті. Вступний тренінг запланований на 2 – 6 липня. Друга сесія школи відбудеться у серпні 2012 року. Учасники будуть повідомлені про дати.
З питаннями просимо звертатися за тел.
+380672768826 – Олег
+380974821411 – Світлана
+380501449467 – Альона.
Розділ: Новини Переглядів: 633 | Розміщено: 30 травня 2012


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :