Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Форум Мережі центрів європейської інформації України

Форум Мережі центрів європейської інформації України
8.jpg%20(268.61%20Kb)Упродовж чотирьох днів, з 5 до 8 серпня, прходив черговий Форум Мережі центрів європейської інформації України, участь у роботі якого взяла координатор Тернопільського ЦЄІ Олена Проців..
Під час Форуму були обговорены такі питання: реінтеграція учасників та побудова команди; ефективна комунікація всередині Мережі; оцінка діяльності Мережі у 2012-2014 роках; контекст діяльності ЦЄІ в різних регіонах України; визначення мотивації та натхнення для членів Мережі тощо.
Прес-аташе Представництва Європейської Комісії в Україні Давід Стулік розповів учасникам про найбільш актуальні питання, пов’язані із відносинами Україна – ЄС. Також велику зацікавленість учасників визвав майстер-клас із ведення діалогів, який провела експерт-конфліктолог Ірина Брунова-Калісецька.
Крім того, учасники працювали над розробкою спільних проектів, а також дізнались про можливості для їх підтримки.
Згідно з рішенням Форуму:
1) була оновлена стратегія розвитку Мережі ЦЄІУ;
2) прийняті нові члени до складу Мережі: Тернопільський ЦЄІ (адмініструється Тернопільською обласною універсальною науковою бібліотекою) та Луцький ЦЄІ (адмініструється ВОГО «Фундація розвитку громад» і ОУНБ ім. Олени Пчілки);
3) відбулася запланована ротація у керівництві Мережі: була переобрана рада Мережі ЦЄІ, яку очолила представник Чернівецького ЦЄІ – Євгенія Олійник.
Після Форуму в рамках Мережі центрів європейської інформації України була створена ініціативна група «Є-Дія» («Європейська Дія»), засновниками якої стали 4 центри європейської інформації з міст Вінниця, Кременчук, Луганськ та Суми.
«Є-Дія» спрямована на впровадження Місії Мережі центрів європейської інформації, а саме – сформувати в Україні суспільство, що базується на європейських цінностях. Група діятиме на принципах взаємної поваги, прозорості, відкритості та демократичного прийняття рішень.
«Є-Дія» швидко реагуватиме на виклики в Україні та просуватиме європейські цінності. Вже з вересня 2014 року ініціативна група проводитиме для молоді чотирьох областей тренінги та дебатні турніри на тему спільних цінностей, які здатні об'єднати Україну.
****
Мережа центрів європейської інформації України (Мережа ЦЄІУ) об’єднує 18 регіональних інформаційно-просвітницьких ресурсних центрів з питань європейської інтеграції в містах Вінниця, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Кіровоград, Кременчук, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів та офіційного партнера Мережі ЦЄІУ — Центр регіонального розвитку «Топ-Кая» (АР Крим). Центри європейської інформації України були створені в 2006-2008 рр. за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Місія Мережі центрів європейської інформації України - сформувати в Україні суспільство, яке базується на європейських цінностях. Портал - http://ukrcei.org , e-mail: ukrcei@gmail.com.
Розділ: Новини Переглядів: 545 | Розміщено: 10 серпня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :