Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Форум Центрів європейської інформації в м. Яремчі (Івано-Франківська обл.)

Форум Центрів європейської інформації в м. Яремчі (Івано-Франківська обл.)
img_0880.jpg (101.07 Kb) 23-26 червня 2009 року у місті Яремче відбувся Форум Центрів європейської інформації (ЦЄІ), учасниками якого стали представники ЦЄІ з усіх регіонів України. Захід пройшов за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у рамках діяльності Мережі Центрів європейської інформації. Під час роботи Форуму представники громадських організацій та бібліотек мали змогу презентувати свої Центри, обмінятися успішним досвідом, долучитися до розробки стратегії подальшої діяльності мережі ЦЄІ.

Керівники Європейської програми МФ «Відродження» І. Солоненко та Д.Шульга ознайомили з досягненнями Європейської програми та пріоритетами Стратегії на 2010-2011 рр. Корисними та цікавими стали виступи представника «Інтерньюз-Україна» В. Єрмоленко «Моніторинг ЗМІ щодо інформації про Європейський Союз», директора з інформаційно-комунікаційної діяльності МФ «Відродження» О. Архипської «Новітні медіа – сучасні та інноваційні можливості діяльності ЦЄІ» та представника Європейської Комісії в Україні Д. Стуліка щодо пріоритетів діяльності Європейської Комісії.

Учасники Форуму мали гарну нагоду краще познайомитися, здружитися та з новими ідеями вже на місцях продовжувати інформаційну євроінтеграційну діяльність.
Розділ: Новини Переглядів: 648 | Розміщено: 30 червня 2010


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :