Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Чому ми відзначаємо Дні Європи

Чому ми відзначаємо Дні Європи
Такою була тема прес-конференція, яка відбулася у Тернорпільському центрі європейської інформації 27 травня 2010 року. Такою була тема прес-конференція, яка відбулася у Тернорпільському центрі європейської інформації 27 травня 2010 року.
Заступник начальника управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності ОДА Оксана Теслюк розповіла про історію відзначення Днів Європи та традиції святкування їх на Тернопільщині.
 У травні до Днів Європи в області відбувається багато заходів. У школах та вузах проводяться найрізноманітніші вікторини, круглі столи, де обговорюються основні засади та принципи Європейського Союзу, науково-практичні конференції. Цього року у Тернополі та області відбуваються такі цікаві заходи, як “жива книга”. Люди, які жили, вчилися чи працювали у Європі діляться своїми враженнями і про систему вищої школи різних країн-членів ЄС, про діяльність органів місцевого самоврядування та роль громадських організацій, про пенсійне забезпечення, вимоги до ведення спільного бізнесу тощо. Це дає можливість тернополянам “з перших вуст” отримати більше інформації про Європейський Союз. Власне це і є основною метою проведення Днів Європи, - зазначила Оксана Теслюк.
Консультант Центру європейської інформації, завідувачка відділу інформації універсальної наукової бібліотеки Олена Проців розповіла журналістам про діяльність центру.
 У центрі постійно організовуються виставки літератури про Європейський Союз. Кожен тут має можливість отримати інформацію про європейську спільноту, можливості навчяання чи праці в ЄС.є постійно на базі ЦЕІ проводяться просвітницько-інформаційні заходи для студентів, учнів, викладачів, дискусії. Будь-які консультації надаються безкоштовно. Так само безкоштовно можна скористатися й Інтернетом, - розповіла Олена Проців.
До речі, ЦЄІ в усіх областях України створені за підтримки Міжнарродного фонду “Відродження”. Нещодавно вони об”єдналися у мережу Центрів європейської інформації України. Такий крок спрямований на тісніше налагодження стабільної та ефективної роботи Центрів, обміну досвідом та інформаційними ресурсами.
Розділ: Новини Переглядів: 785 | Розміщено: 27 травня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :