Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » «Бібліотечна весна» в Тернополі

«Бібліотечна весна» в Тернополі
knugy.jpg (101.31 Kb)23 квітня Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека провела оригінальну акцію «Книги у пошуках читача». ЇЇ мета — привернути увагу до бібліотеки, книги та читання. І хоч ця ідея не нова, її втілюють і розвивають бібліотеки всього світу, однак, на мою думку, було зроблено новий, важливий крок у просуванні книги до читача. Адже ця акція була першим заходом вуличної пропаганди бібліотеки, феномен якої — у патріотизмі та вболіванні бібліотекарів за формування високоосвіченого громадянина України, зростання його духовності та моральності й залучення до книжкових багатств краю.
Ініціатором акції став відділ міського абонементу, працівники якого захопили інших широтою свого задуму. Ідею підтримала й дирекція бібліотеки. А тому для розширення меж бібліотечного простору було зроблено все, аби тернополяни не тільки були приємно здивовані, але й активно долучилися до акції «європейської культури».
Акція почалася з вуличного представлення бібліотеки. Тон заходу додавала головний бібліотекар відділу технічної літератури Людмила Шатарська. На столах перед бібліотекою працівники відділів демонстрували захоплюючі книжкові виставки: «Магія книги» — відділ міського абонементу, «Час читати!» — відділ читального залу, «Подих століть» — відділ зберігання основного фонду, «Моє Тернопілля» — відділ краєзнавчої літератури та бібліографії, «Мистецька палітра» — відділ літератури з мистецтва, «Вивчаємо мови разом» — відділ літератури іноземними мовами, «Світ технічної книги» — відділ технічної літератури, «101 ідея для вашого саду і городу» — відділ сільськогосподарської літератури.
Усі бажаючі мали також змогу більше дізнатися про зміст веб-сайту Тернопільської ОУНБ, блогів відділів бібліотеки, Регіонального інформаційного порталу «Тернопільщина»; побувати у Тернопільському центрі європейської інформації, інтернет-центрах бібліотеки, Ресурсному центрі «Вікно в Америку»; взяти участь в афтограф-сесії з тернопільською поетесою, членом Національної спілки письменників України Наталією Пасічник.
Не оминули й щедрих дарувальників. На окремому стенді розмістилися імена тих, хто долучився до поповнення бібліотечного фонду найціннішим скарбом та допоміг відновити раніше втрачені документи.
Захід тривав більше п’яти годин. Бульвар Шевченка перетворився на справжній книжковий рай.
Як на мене, то ця несподівана бібліотечна акція була всім до душі й сприймалася на єдиному подиху. Бо розкрила не тільки ідею заходу, але й привернула увагу до значущого сенсу життя — книги, спонукала присутніх відвідати бібліотеку. Особливо приємно і втішно від того, що акція вдалася й проклала дорогу до читача бібліотеки. Бо навіщо ж тоді дорога, яка не веде до книги.
Галина Моліцька, головний бібліотекар відділу інформації Тернопільської ОУНБ.
Розділ: Новини Переглядів: 664 | Розміщено: 23 квітня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :