Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » 2013 - Європейський рік громадян

2013 - Європейський рік громадян
З початком нового, 2013-го, року у Європейському Союзі розпочинається Європейський рік громадян (European Year of Citizens).
Саме поточного року відзначатимуть двадцяту річницю із заснування громадянства ЄС (що було запроваджено у рамках Маастрихтського договору).
«Ми прагнемо прямого залучення громадян у розбудову сильнішого та більш політичного Союзу», – підкреслила Вівіан Рединґ (Єврокомісар з юстиції, засадничих прав і громадянства), коментуючи старт у ЄС Європейського року громадян.
За її словами, громадянство ЄС – це більше, ніж просто поняття. «Це практична реальність, що надає відчутні переваги громадянам», – зазначила Рединґ.
Саме тому у Брюсселі прагнуть пояснити, які права мають громадяни та як ними можна користуватися. «Європейські гро мадяни повинні мати змогу висловлювати свої занепокоєння та готувати ґрунт для майбутніх загальноєвропейських виборів», – додала Єврокомісар.
Протягом поточного року буде проведена низка заходів, присвячених Європейському року громадян. Заходи включатимуть в себе публічні слухання, конференції, різноманітні освітні та інформаційні кампанії. Вони відбуватимуться на загальноєвропейському, національному, регіональному і місцевому рівнях. Їхня мета – не лише роз’яснити, які права мають громадяни ЄС, але й впевнитися у тому, що вони не зіштовхуються з жодними перепонами, користуючись ними.
Розділ: Новини Переглядів: 743 | Розміщено: 4 січня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :