Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » 2012 – Європейський рік активності людей похилого віку і солідарності поколінь

2012 – Європейський рік активності людей похилого віку і солідарності поколінь
Європейська Комісія оголосила 2012 рік Європейським роком активності людей похилого віку і солідарності поколінь (European Year of Active Ageing and Solidarity between Generations).

Це гарна нагода, щоб усвідомити, що життя у Європі триває тепер довше, люди почуваються здоровими довше, ніж раніше, а також, щоб приглянутись ближче до можливостей, які з цього виникають. Для покоління демографічного буму і поколінь, які входять до зрілого віку активне старіння означає:  • можливість продовжувати трудову діяльність і ділитися власним досвідом;
    продовження активної участі у громадському житті;
    більше часу на те, щоб насолоджуватись добрим здоров’ям і втілювати свої мрії.

У суспільствах, де стрімко зростає кількість людей похилого віку, дуже важливо також утримувати солідарність між поколіннями.

Політики й інші зацікавлені сторони зосереджують свої зусилля на створенні умов, які сприятимуть активності людей похилого віку, щоб ті якомога довше могли залишатись самостійними. З цією метою проводитиметься діяльність у сфері зайнятості, охорони здоров’я, соціальних послуг, програм навчання дорослих, волонтерства, доступу до помешкань, інформаційних технологій і транспорту.

Мета Європейського року активності людей похилого віку і солідарності поколінь – поширення інформації про шанси і виклики, пов’язані з довшою тривалістю життя. Перш за все цей рік має заохотити владу та інших зацікавлених сторін до визначення власних цілей й ухвалення конкретних кроків у рамках його проведення. 2012 рік має стати для нас нагодою, щоб перейти від слів до справ.

Дізнайтесь більше:
http://ec.europa.eu/social/ey2012.jsp
Розділ: Новини Переглядів: 701 | Розміщено: 12 січня 2012


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :