Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Школа європейських студій проведе навчання в регіонах України

Школа європейських студій проведе навчання в регіонах України
eustudio.jpg (81. Kb)Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про проведення другого сезону Школи європейських студій (EU Study Days in Ukraine). Протягом нового навчального року (вересень 2013-го – червень 2014-го) у різних регіонах України пройдуть чотири навчальні сесії .
Школа дасть можливість українським студентам та випускникам ВНЗ:
- дізнатися більше про Європейський Союз від найкращих фахівців з Європейського Союзу та України;
- глибоко вивчити основні питання відносин між Україною та Європейським Союзом в усіх ключових сферах (політика, економіка, енергетика, візові питання, освіта, цінності, права людини);
- дістати можливість спілкування з представниками інституцій Євросоюзу, провідними експертами та науковцями;
- розвивати мережу а ктивних освічених молодих людей, що підтримують європейську інтеграцію України.
До участі у Школі запрошуватимуться студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (що завершили навчання якнайбільше три роки тому) зі спеціальностей: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія, філологія.
Загалом в регіонах України відбудуться чотири п’ятиденні навчальні сесії. Дві сесії відбудуться на сході України, одна – на півдні, одна – в центрі або на заході України. Перша з них відбудеться у вересні-жовтні 2013 року.
Робочі мови Школи – українська та англійська.
Докладнішу інформацію про Школу (точні дати, процедуру відбору учасників, місце проведення) буде невдовзі оприлюднено на сайтах Школи європейських студій (eustudydays.com), Представництва Європейського Союзу в Україні (http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/index_uk.htm) та на Facebook-сторінці Школи (www.facebook.com/EUStudyDays) .
Розділ: Новини, Анонси Переглядів: 532 | Розміщено: 15 липня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :