Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Європа зблизька: цікаві факти з європейського права

Європа зблизька: цікаві факти з європейського права
Зустріч з нагоди Міжнародного дня Права Знати відбулася в Тернопільському регіональному інформаційному центрі європейської інформації Щорічно 28 вересня відзначаємо Міжнародний день права знати. Цього дня проводяться акції, конференції, зустрічі, тренінги, круглі столи тощо, присвячені доступу до інформації, тим самим популяризуючи право знати та отримувати соціально важливу інформацію, оскільки саме стан справ у сфері прав людини, їх практичної реалізації є тим критерієм, за яким оцінюється рівень демократичного розвитку держави та суспільства в цілому.

З нагоди свята в Тернопільському регіональному інформаційному центрі європейської інформації, що діє в Тернопільській ОУНБ, відбулася інформаційна година «Європа зблизька: цікаві факти з європейського права». Під час зустрічі студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка мали змогу поспілкуватися з керівником громадської організації «Інформаційний-правовий центр «Права людини» Олександрою Гриньків.

Фото' target='_blank'>http://www.library.te.ua/fotoalbom/library_news/2016_rik2016/2016photoalbum35/">Фото http://www.library.te.ua/fotoalbom/library_news/2016_rik2016/2016photoalbum35/
Розділ: Новини, Анонси Переглядів: 7926 | Розміщено: 3 жовтня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :