Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Бібліотека Європейського сусідства: незамінний ресурс для пошуку документів про відносини ЄС з країнами-сусідами

Бібліотека Європейського сусідства: незамінний ресурс для пошуку документів про відносини ЄС з країнами-сусідами
Ви шукаєте документ про відносини вашої країни з Європейським Союзом? Або намагаєтеся знайти офіційне повідомлення, яке стосується Європейської політики сусідства?
Для цього завітайте до Бібліотеки Європейського сусідства (http://www.enpi-info.eu/library/) – онлайн-бази даних і документів щодо Європейської політики сусідства. Ресурс зручний у користуванні, адже знаходити необхідні матеріали можна за різними параметрами: за країною, за темою, за джерелом, за політикою, за датою публікації та за ключовим словом.
У Бібліотеці зібрані ключові документи, які регулюють відносини між ЄС та його країнами-сусідами на Сході та Півдні. Зокрема, це можуть бути офіційні джерела ЄС та документи, які стосуються проектів у країнах Європейського сусідства, що фінансуються Євросоюзом. Також ресурс містить матеріали, які охоплюють широкий спектр інформації: від Угод про асоціацію та Звітів про прогрес країн-учасниць ініціативи у конкретних сферах до вузьких програмних документів.
Кожен документ супроводжується коротким описом англійською мовою. Також його можна завантажити мовою оригіналу (переважно англійською і французькою), а також деякими іншими мовами.
Бібліотека стане у пригоді насамперед для науково-дослідницьких центрів, викладачів ВНЗ, державних службовців, представників медіа-сектору та громадянського суспільства, а також для усіх тих, хто цікавиться Європейською політикою сусідства.
Більше інформації:
Ця новина на сайті ENPI-Info
Бібліотека Європейського сусідства
Розділ: Новини, Анонси Переглядів: 776 | Розміщено: 14 січня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :