Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема, Новини

7 квітня 2017

Інформаційні центри ЄС: історія та сьогодення

5 квітня 2017 року відбулася тематична зустріч керівника Тернопільського регіонального ЦЄІ Тернопільської ОУНБ з фахівцями економічних підрозділів районних державних адміністрацій, управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської облдержадміністрації та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення.

Анонси, Новини

7 квітня 2017

Європейський простір

Європейський простір: конкурси, проекти, гранти
Актуальні можливості отримати кошти на розвиток.

Новини, Анонси

3 жовтня 2016

Європа зблизька: цікаві факти з європейського права

Зустріч з нагоди Міжнародного дня Права Знати відбулася в Тернопільському регіональному інформаційному центрі європейської інформації

Новини

13 вересня 2016

Все про Європу в бібліотеках

12 вересня 2016 року на базі регіонального навчального центру Тернопільської ОУНБ відбувся тренінг «Центри європейської інформації в бібліотеках: технологія створення та механізми популяризації інформації про ЄС та євроінтеграцію України», для бібліотекарів центральних районних бібліотек області

Новини

9 вересня 2016

Бібліотеки Литви: результати євроінтеграції

Святкування Дня Європи в Україні бібліотечна громада Тернопільщини розпочала 11 травня 2016 року. Цього дня в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася веб-конференція «Бібліотеки Литви: результати євроінтеграції».

Новини, Анонси

12 лютого 2015

Тренінг «Як створювати місцеву аналітику на тему євроінтеграції. Практичний курс»

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) в рамках проекту «Як створювати місцеву аналітику на тему євроінтеграції. Практичний курс» запрошує журналістів взяти участь в однойменному тренінгу.

Тренінг відбудеться 27-28 лютого у м. Києві

Новини

30 грудня 2014

З новим 2015 роком!

3990_z_novim_rokom.jpg (28.82 Kb)Тернопільський центр європейської інформації щиро вітає всіх з Новим 2015 роком!
Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир і спокій, злагоду і впевненість у майбутньому. Нехай у новому році на вас чекають лише приємні сюрпризи, чудові новини, удача й успіх! Нехай колеги, друзі, рідні й близькі люди радують Вас своїм розумінням і підтримкою, надійним плечем, вірною рукою. Щиро зичу Вам міцного здоров’я й родинного щастя, достатку і благополуччя, гарного настрою й любові. Нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

Новини

24 вересня 2014

Тернопільські студенти дізнались про можливості навчання в Європі

23 вересня 2014 року в Тернопільському ЦЄІ інформації відбувся День інформації на тему «Європа для українського студенства». До участі у заході були запрошені студенти Тернопільського національного Технічного університету ім. І. Пулюя.
Чи може українська молодь навчатися у європейських вузах? Наскілька реальною є ця перспектива? Що потрібно знати для того, що здобувати зання за кордоном? Де знайти інформацію про навчання за кордоном і чи чекають там українського студента? На ці та інші питання можна було отримати відповіді в Тернопільському центрі європейської інформації.
  [1] 2 3 4 5 6 ... 9 10 11 12  далі »
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :