Центр європейської інформації в м. Тернопіль

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Анонси, Новини

7 квітня 2017

Європейський простір

Європейський простір: конкурси, проекти, гранти
Актуальні можливості отримати кошти на розвиток.

Новини, Анонси

3 жовтня 2016

Європа зблизька: цікаві факти з європейського права

Зустріч з нагоди Міжнародного дня Права Знати відбулася в Тернопільському регіональному інформаційному центрі європейської інформації

Новини, Анонси

12 лютого 2015

Тренінг «Як створювати місцеву аналітику на тему євроінтеграції. Практичний курс»

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) в рамках проекту «Як створювати місцеву аналітику на тему євроінтеграції. Практичний курс» запрошує журналістів взяти участь в однойменному тренінгу.

Тренінг відбудеться 27-28 лютого у м. Києві

Новини, Анонси

16 квітня 2014

Методичний посібник "День Європи - 2014. Діалоги про цінності"

slide1638.jpg (128.42 Kb)Мережа центрів європейської інформації презентує методичний посібник по проведенню Дня Європи Мережею центрів європейської інформації України спільно з іншими партнерами в рамках проекту "День Європи - 2014. Діалоги про цінності". Ініціатором і реалізатором створення цього посібника є Центр європейської інформації у Полтавській області та громадська організація Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».
Партнерами проекту виступили Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.
Може використовуватися необмеженим колом громадських організацій та ініціативних груп.
Всередині можна знайти інформацію про демократичні цінності, кампанії "Я поділяю європейські цінності" та "No hate speech movement", методику організації форум-театрів, вуличних університетів, веб-зустрічей з експертами, переглядів документального кіно про права людини та методики поширення інформації про свої заходи.
Переглянути видання можна за адресою: http://www.slideshare.net/AlonaGlazkova/2014-33335256

Новини, Анонси

20 січня 2014

Хочете стажуватися чи навчатися в Польщі?

logo.jpg (19.53 Kb)Вебінар на тему: «Професійне стажування та навчання в Польщі, або чи варто мені подати документи на стипендію ім. Л.Кіркланда?»
Коли: 30 січня 2014 року, з 20.00 – 21.00.
Де: в Інтернеті (он-лайн трансляція).
Умови участі: Безкоштовно, всі зареєстровані учасники отримають аудіозапис та презентацію вебінару. Зареєструватися для участі: Заповніть реєстраційну форму: http://goo.gl/XR4SPR.
Для кого даний вебінар:
Якщо Ви:
- маєте повну вищу освіту (магістр або спеціаліст);
- віком до 35 років;
- громадянин України;
- експерт; політик; працівник державних органів влади; підприємець; менеджер; представник ГО; діяч культури та мистецтва; викладач, науковець чи журналіст,
ТА хочете вивчити європейський досвід у своїй галузі, пройшовши 9-ти місячне стажування в Польщі, найкращий варіант подати свої документи на стипендію імені Л.Кіркланда.

Новини, Анонси

14 січня 2014

Бібліотека Європейського сусідства: незамінний ресурс для пошуку документів про відносини ЄС з країнами-сусідами

Ви шукаєте документ про відносини вашої країни з Європейським Союзом? Або намагаєтеся знайти офіційне повідомлення, яке стосується Європейської політики сусідства?
Для цього завітайте до Бібліотеки Європейського сусідства (http://www.enpi-info.eu/library/) – онлайн-бази даних і документів щодо Європейської політики сусідства. Ресурс зручний у користуванні, адже знаходити необхідні матеріали можна за різними параметрами: за країною, за темою, за джерелом, за політикою, за датою публікації та за ключовим словом.

Новини, Анонси

22 листопада 2013

Коледж Європи: ЄС надає стипендії випускникам ВНЗ країн Європейської політики сусідства

kol.jpg (66.84 Kb)ЄС надає стипендії випускникам ВНЗ країн-учасниць Європейської політики сусідства для отримання післядипломної освіти у Коледжі Європи протягом 2014/2015 навчального року.
Стипендія покриває витрати на навчання, проживання, харчування та проїзд.
Право на отримання стипендії мають випускники ВНЗ таких країн: Алжиру, Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Єгипту, Грузії, Ізраїлю, Йорданії, Лівану, Лівії, Молдови, Марокко, Палестинської Автономії, Сирії, Тунісу та України.
Останній термін подання заявок – 15 січня 2014 року.

Новини, Анонси

13 листопада 2013

Онлайн-трансляція прес-конференції Пета Кокса і Александра Квасьнєвського

13 листопада колишні президенти представлять Європейському Парламенту звіт щодо своєї місії в Україні.
Одразу після цього відбудеться прес-конференція за їхньої участі. Прес-конференція розпочнеться о 20:30 (за київським часом). За нею можна слідувати за таким посиланням: http://ec.europa.eu/avservices/ebs/live.cfm?page=2
  [1] 2 3 4  далі »
 

Меню сайту




Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Тернопіль
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :